رژیم اینترنتی بعد از کنکور

[ad_1]


افراد چاقي که مي خواهند رژيم غذايي کاهش وزن را شروع نمايند مي خواهند از نتيجه رژيم
درماني خود قبل از شروع برنامه اطميناني داشته باشند. بويژه افرادي که ساليان متمادي
از افزايش وزن رنج برده و گاه دچار عوارض ناخواسته چاقي و يا درمان آن شده اند و رژيمهاي
غذايي متعدد را تجربه نموده اند. لذا در هنگام مراجعه به کلينيک هاي تغذيه و رژيم درماني
هميشه پرس و جو مي نمايند و سوالاتي از قبيل سوالات ذيل براي آنان مطرح است:

  • چقدر اين رژيم موثر است؟
  • آيا قابل انجام مي باشد و من مي توانم با توجه به شرايط زندگيم آن را انجام دهم؟
  • آيا عوارضي را بدنبال نخواهد داشت؟


اگرچه شما مي توانيد اين اطلاعات را از پزشک معالج خود داشته باشيد ولي خواندن تجربيات
بيماران ديگر يک رژيم غذايي را امتحان نموده اند کمک خواهد کرد انگيزه بهتري پيدا نماييد
و در راهي که براي سلامتي خود شروع نموده ايد ثابت قدم باشيد. مطالعات نشان داده اند
خواندن تجربيات ساير افراد چاق که در رژيم غذايي موفق بوده اند کمک قابل توجهي در افزايش
انگيزه براي شروع کنندگان رژيم خواهد بود. بر همين اساس ما سعي مي نماييم از اين به
بعد بعضي از تجربيات افراد موفق که به مرکز ما مراجعه نموده اند به طور خلاصه اشاره
نماييم:

رژیم اینترنتی بعد از کنکور


من راضیه. ق 19 ساله، که سال گذشته در کنکور شرکت کردم و توانستم در رشته دندانپزشکی قبول شوم. اما متاسفانه در طی دو سال آخر دبیرستان بیش از 20 کیلو به وزنم اضافه شده بود و از رفتن به دانشگاه خجالت می کشیدم.
من و بهترین دوستم با هم تصمیم گرفتیم تا در دوره های رژیم درمانی اینترنتی کلینیک نوین شرکت کنیم. برنامه اینترنتی راحت تر بود و بدون مراجعه می توانستیم برنامه خود را دریافت کنیم. من در خانواده ای بزرگ شده بودم که یکی از تفریحات اصلی ما خوردن غذا بود. من با این طرز تفکر بزرگ شده بودم که غذا یکی از مهم ترین اجزای یک مهمانی است و تهیه غذای لذیذ و چرب و خوشمزه به معنی عشق است اما کلینیک نوین به من یاد د اد که چگونه تصمیماتی آگاهانه بگیرم و د رمورد آنچه د ردهان خود می گذارم فکر کنم.
با رژیم گرفتن یاد گرفتم که چطور می شود با جایگزین کردن غذاهای کم کالری هنوز هم از خوردن لذت برد و مهمانی گرفت. به جای ظرف پر از سیب زمینی سرخ کرده می توان از هویج و سبزیجات خرد شده دیگر استفاده کرد و هنوز هم از تردی و خوشمزگی آنها لذت برد.
اینکه در این راه دوستی داشتم که همراهیم کند به من کمک بزرگی کرد و به من انگیزه زیادی داد. همراه دوستم به پیاده روی و باشگاه می رفتیم. غذاهای کم کالری جدید را یاد می گرفتیم و به هم آموزش می دادیم. حالا که به گذشته فکر می کنم می بینم که تا رسیدن به مقصد نهایی و رسیدن به وزن مطلوب از هر روز سفر خود لذت بردم.
رژیم های کلینیک نوین از نظر من مزیت های زیادی داشت. با اینکه کالری محدود شده بود اما به دلیل مصرف سبزی و میوه زیاد احساس گرسنگی زیادی نداشتم. از روز اول با دوستم تصمیم گرفتیم که اگر به وزن مطلوب خود برسیم به عنوان جایزه به سفر برویم. حالا چند روزی است که برای سفر خود برنامه ریزی می کنیم.
بر اساس توصیه های مرکز رژیم درمانی نوین باید بدانید که اینکه گاهی در طول رژیم گرفتن بلغزید و رژیم را زیر پا بگذارید طبیعی است. هر کسی ممکن است با چنین شرایطی روبرو شود. اما مهم این است که به یاد داشته باشید در این شرایط ناامید نشوید شما باید با تلاش بیشتر جبران کنید و دوباره به روال قبل بازگردید.
خوشحالم که بگویم من موفق شدم در طول 6 ماه بیست کیلو وزن کم کنم . حالا از خود راضی هستم و از خریدن لباس های در سایز کوچکتر لذت می برم.
توصیه های خانم راضیه.ق:
• اگر قصد کاهش وزن دارید همین امروز شروع کنید با به عقب انداختن آن، این کار برایتان ساده تر نمی شود. وقتتان را هدر ندهید. زندگی جدید در انتظارتان است.
• شما با مشغله کاری و درسی نیز می توانید برنامه ای برای فعالیت بدنی خود طراحی کنید، بدون آن که از کار خود بازبمانید.


[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *